GTS Genel Merkezi

GTS Asansör Genel Müdürlük ve Fabrika Binası (İstanbul)

Şirketimiz 2009 yılından beri İstanbul Sancaktepe’de kurulu ve 6.000 m2 kapalı alana sahip kendi fabrikasında, tüm AR-GE, Tasarım, İmalat, Testler, Lojistik ve Montaj sonrası faaliyetlerini yürütmektedir.

Metal Aksam İmalatları

Tamamen kendi tasarladığımız ürünlerin, en kritik konstrüksiyon ve metal aksam üretimini tasarlıyor ve kendi fabrikamızda üretiyoruz. ( Kabin, Karkaslar, Konsollar, Motor Temel Şaseleri vb)

yılda 400 asansör için aksam üretimi
GTS Asansör çözümleri

Elektrik / Elektronik İmalatları

Kumanda ve Yazılım en güçlü olduğumuz alanların başında gelmektedir.
GTS Asansör kuruluşundan günümüze tüm asansörlerinin elektrik proje tasarımı, kumanda pano imalatları, yazılım, soketli hazır tesisat gibi tüm elektrik işlerini alanında en tecrübeli ve eğitimli mühendis ve teknik kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Her yıl ortalama, en teknolojik donanıma sahip 400 asansör kumanda sistemi üretiliyor

Kalite Kontrol

Kendi üretimimiz olan kumanda panosu, hazır tesisat ile asansöre ait diğer bileşenler (Motor, Hidrolik Güç ünitesi, Inverter, Sinyalizasyon, Kapı vb.) fabrikada bir araya getirilerek, standartların tüm gereksinimleri ve satış opsiyonları test edilerek sevkiyat öncesi Kalite Güvence prosedürü tamamlanır.

GTS markalı bir asansör aldığınızda, tüm testleri sevkiyat öncesi fabrikamızda mutlaka yapılır.
Yerinde montajı tamamlanan, GTS markalı her asansör ayrıca, süpervizör ve/veya mühendislerimiz tarafından sahada hizmete açılmadan önce mutlaka Son Kontrol Testlerinden geçirilir.

Bakım ve Servis